Een zelf ook niet briljant spelend Winsum had zaterdagmiddag niet echt veel moeite om Oranje Nassau van zich af te schudden. Oranje Nassau, vooraf beschouwd als een der titelkandidaten, kon ook nu dit op geen enkele wijze waarmaken. De ploeg speelt momenteel zonder veel zelf vertrouwen en ziet er niet echt fris uit. Nog steeds wel geplaagd door ziekte blessures en schorsingen is bij vlagen ook de inzet niet optimaal.
Zaterdag verloor Oranje Nassau zijn tweede wedstrijd op rij in de competitie. In Wezep was WHC te sterk en won met 1-0. Doordat verslaggever Bert Postma ook deze keer niet mee ging naar een uitwedstrijd moet je het doen met een verslag op afstand.
Oranje Nassau heeft de tweede versterking voor komend seizoen vastgelegd. De 30-jarige (linker-)spits Ezra Schrijver komt over van derde divisionist ACV uit Assen en keert daarmee na 6 jaar terug op sportpark Coendersborg.
Ruime nederlaag Oranje Nassau bij herstart competitie
Dat Oranje Nassau na de jaarwisseling moeite heeft om een wedstrijd winnend af te sluten was al bekend. Ook de eerste competitiewedstrijd tegen Broekster Boys werd verloren. De mannen van Patrick Zwart zegevierden met 4-0.
Toen trainer Heerlijn van ON mij na afloop het advies gaf om alleen de foto’s maar te publiceren kon ik hem helemaal volgen. Het voetbal van de zeer gehavende thuisclub had inderdaad niet het niveau om een leuk verslag van te schrijven. Toen ik echter s’ avonds FC Groningen – Fortuna gezien had, was ON – Hoogezand meer de moeite waard met 7 doelpunten. Dus toch maar een kort verslagje.
Voor de tweede opwarmronde voor de competitie herstart was Bedum in eigen huis de tegenstander. Een tegenstander die tegen ON altijd wel een stapje extra wil maken. Net als vorige week onder stormachtige omstandigheden tegen Gorecht moest het gehavende ON een nederlaag incasseren. Alleen was het vorige week leuker door de 12 doelpunten, tegen nu slechts 1. En deze werd ook nog gescoord twee minuten voor tijd.