ON en Broekster Boys verdelen de punten in een aantrekkelijke wedstrijd
Tenminste, zo noemen we dat bij een gelijkspel. Verdelen de punten. Maar bij mij is 3 gedeeld door 2 nog altijd 1,5. Jammer is dus dat er een punt verloren gaat bij een remise in het voetbal. Soms misschien terecht bij een saaie 0-0. En dat was ON-Broekster Boys allerminst. ON had wat goed te maken na de uit nederlaag en Broekster Boys doet nog mee, net als ON, voor de periode, dus kon men een aanvallend ON en een scherp counterend Broekster Boys verwachten.
Oranje Nassau heeft zich niet kunnen revancheren van de 0-1 thuisnederlaag tegen Balk. Op sportpark De Wilgen werd het vanmiddag 1-1. ON bleef daardoor toch voor de vijfde keer op rij ongeslagen. Dit verslag is gebaseerd op aantekeningen van supporter Enno van der Laan en het verslag op het twitteraccount van Oranje Nassau. Verslaggever/fotograaf Bert Postma was afwezig, daarom ook geen foto's deze keer.
Vier op een rij. Na de wedstrijd tegen Leeuwarder Zwaluwen was dit een vaak gehoorde kreet. Zo vaak zelfs dat ik er niet omheen kon om even een afbeelding op te zoeken van het populaire spelletje vier op een rij. U ziet dat er onder en boven de vier tegenstanders nog een plekje over is. Er is dan ook niets op tegen om zaterdag a.s. er vijf op een rij van te maken in en tegen Balk. Dat wordt nog een hele klus gezien het knappe gelijkspel van j.l. zaterdag van Balk bij WHC. We hebben echter nu vier keer kunnen zien waartoe onze Oranje brigade in staat is, dus alle vertrouwen is er voor een goed resultaat.
Bernard Suffner vierde versterking voor Oranje Nassau
Oranje Nassau presenteert met genoegen de vierde versterking voor het komend seizoen. Het gaat om de 22-jarige Bernard Suffner, Duitser van geboorte (en Nationaliteit), die in de zomer van 2021 in Groningen is neergestreken. Vanaf het lopende studiejaar doet hij de studie International Business aan de RUG. Bernard verwacht de gehele bachelortijd (3 jaar) in Groningen te blijven.
Zou Oranje Nassau na een week van euforie een vervolg kunnen geven aan de overwinningen tegen het altijd lastige vv Winsum. Gezien het aantal meegereisde ON supporters waren de verwachtingen hoog gespannen. Niet alleen het fraaie voorjaarsweer was hier debet aan, maar de fraaie overwinningen van de afgelopen week zullen hier aan hebben bijgedragen. Er waren zelfs enkele ON'ers die de pittige noord ooster wind trotseerden en op de fiets klommen om hun helden te bewonderen. Na de mooie derde overwinning op rij moet het fietstochtje naar meer smaken. De volgende uitwedstrijd vindt over twee weken plaats in Balk mijne heren.
Zo kunnen we het wel noemen, na weken van teleurstelling en tegenvallende uitslagen. Vaak maar met een doelpuntje verschil verliezen en dan ook nog in blessuretijd. Het zat niet mee. Het vizier stond niet op scherp. En het vertrouwen in ons zelf zakte een beetje weg. Maar zie daar, dinsdagavond werd Zeerobben met forse cijfers terug gestuurd naar Harlingen en zaterdag moesten de Drachtster Boys een iets kortere route terug naar Friesland afleggen. Met een duidelijke 3 – 1 overwinning trok ON aan het langste eind.