dynamicImage i 5bcee9b0 main format 1120x630 1120x630 EN

Om amateurclubs financieel te steunen, hebben Albert Heijn en de KNVB Voetbalpassie opgezet. Een spaarprogramma, waarmee je onze club kunt sponsoren, gewoon door boodschappen te doen bij Albert Heijn.

Van maandag 13 september tot en met zondag 3 oktober 2021 kun je bij Albert Heijn Voetbalpassiepunten sparen. Deze punten spaar je bij meer dan 1.500 huismerk- en A-merkproducten. Elke bestede euro aan de deelnemende producten levert één punt op. En met iedere volle spaarkaart van tien punten sponsor je onze club al met één euro.

Zo doe je mee
1. Download de AH app als je deze nog niet hebt.
2. Ga naar de Voetbalpassie tegel onder 'Mijn Albert Heijn' op het beginscherm van de AH app.
3. Bevestig je deelname aan Voetbalpassie en kies voor cvv Oranje Nassau.
4. Bevestig dat je mee wil doen aan de winactie.

Deze prijzen kun je winnen
Maak kans op vette voetbalprijzen zoals:
- 100 tickets voor het Nederlands elftal
- Backstage stadium tours, inclusief rondleiding, diner en wedstrijd
- Ballenjongen of meisje tijdens de wedstrijden van Oranje

Hoe meer mensen er sparen voor onze club, hoe hoger het bedrag dat we kunnen ophalen. Breng dus ook je familie en vrienden op de hoogte van de actie en vraag hen mee te sparen. Doneer iedere volle spaarkaart zo snel mogelijk, dan zie je het saldo van cvv Oranje Nassau meteen oplopen.

Kijk voor meer informatie op deze link 

Verdien €50

AANMELDEN NIEUWSBRIEF
Waarvoor aanmelden?
Please wait

Royal Sponsor

Prince Sponsor