Alfred heette alle aanwezigen hartelijk welkom.

Er waren deze avond 19 klaverjassers en 10 sjoelers.

Alfred wenste iedereen een plezierige avond toe.

 

Nadat Ina en Jon de tellingen gedaan hadden, werd er overgegaan tot het uitreiken van de dagprijzen.

Dagprijzen bij het klaverjassen

1

Aaldert van Aalderen

5.589 punten

2

Freerk Noorman

5.074 punten

3

Lucas Stulp

4.932 punten

4

Bert de Goeij

4.880 punten

5

Willem Kapma

4.874 punten

Poedelprijs

Gezinus Bentum

3.619 punten

Eindstand bij het sjoelen

1

Koos van der Zee

   959 punten

2

Greeth van der Zee

   934 punten

3

Jan Heeres

   910 punten

4

Marijke Gerrits

   894 punten

5

Henk de Jonge

   878 punten

6

Anna Meijer

   851 punten

7

Henny Vernooijs

   850 punten

8

Dick Hardieck

   840 punten

9

Gré van Aalderen

   796 punten

10

Elsbeth Noorman

   734 punten

Dagprijzen bij het sjoelen

1

Elsbeth Noorman

Geëindigd als 10e

2

Dick Hardieck

Geëindigd als 8e

3

Anna Meijer

Geëindigd als 6e

Het was een hele gezellige avond.

Eindstand bij het klaverjassen na 2 avonden

1

Willem Kapma

10.712 punten

2

Freerk Noorman

10.681 punten

3

Aaldert van Aalderen

10.088 punten

4

Lucas Stulp

9.978 punten

5

Jon Sulman

9.719 punten

6

Jan de Vries

9.696 punten

7

Bert Postma

9.591 punten

8

Ina Sulman

9.401 punten

9

Thom van Dijk

8.948 punten

10

Bert de Goeij

8.880 punten


Eindstand bij het sjoelen na 2 avonden

1

Koos van der Zee

1.943 punten

2

Greeth van der Zee

1.876 punten

3

Henk de Jonge

1.830 punten

4

Jan Heeres

1.827 punten

5

Henny Vernooijs

1.796 punten

6

Marijke Gerrits

1.694 punten

7

Anna Meijer

1.651 punten

8

Dick Hardieck

1.640 punten

9

Gré van Aalderen

1.567 punten

10

Elsbeth Noorman

1.535 punten

Bij het klaverjassen hebben er grote wijzigingen plaats gevonden.

Willem en Freerk hebben hun plaats behouden.

Lucas heeft zijn 3e plaats af moeten staan aan Aaldert die van de 12e plaats komt.

Jon is gestegen van de 7e naar de 5e plaats.

Jan heeft zijn 6e plaats behouden.

Bert Postma had een wat mindere avond en is gezakt van de 4e naar de 7e plaats.

Ina is van de 11e naar de 8e plaats gestegen.

Thom is van de 15e naar de 9e plaats gestegen.

Bert de Goeij komt van de laatste plaats naar de laatste plaats in de TOP 10.

Bij de doormarsen staan 2 personen aan kop met 1 doormars meer dan de volgende twee personen.

Bij het sjoelen hebben er ook verschuivingen plaats gevonden.

Koos heeft zijn 1e plaats behouden.

Greeth is van de 4e naar de 2e plaats gestegen.

Daardoor is Henk een plaats gezakt en staat nu 3e.

Jan is een plaats gestegen en staat nu 4e.

Henny is gezakt van de 3e naar de 5e plaats.

Marijke, Anna en Dick stonden nog niet in de TOP 10 en hebben nu respectievelijk de 6e, 7e en 8e plaats ingenomen.

Gré is daardoor gezakt van de 6e naar de 9e plaats.

Elsbeth is ook nieuw in de TOP 10 en staat op de 10e plaats.

De volgende klaverjas- en sjoelavond staat gepland op vrijdag 23 november 2018, aanvang 20.00 uur.

Ook dan staat om half 8 de koffie en de thee weer voor jullie klaar.

Tot ziens.

Ina Sulman